Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Нагадування депутатам районної ради про необхідність подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік

Переглядів: 525

Результат пошуку зображень за запитом "декларація"

 

 

Шановні депутати Радехівської районної ради VIІ скликання!

Виконавчий апарат  Радехівської  районної ради нагадує Вам, що 31 березня 2018 року - останній термін для подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»  передбачено, що депутати районної,сільських, селищних міських рад, сільські, селищні, міські голови, повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

За звітний 2017 рік така декларація повинна бути подана в термін з  1 січня до  1 квітня 2018 року шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції:  https://nazk.gov.ua

З метою захисту інформації державні органи мають здійснити заходи із забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі. Слід відмітити що при вході до електронної системи декларування офіційного веб-сайту НАЗК міститься перелік із 16 акредитованих центрів сертифікації ключів, у якому зазначається АЦСК органів юстиції України, АЦСК ПАТ КБ «ПриватБанк», що дає змогу отримати електронний цифровий підпис суб’єкту декларування за певних умов самостійно.

Звертаємо увагу, що лише наявність електронного цифрового підпису дасть можливість заповнити та подати електронну декларацію.

Відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, щодо подання е-декларації, визначено статтею 172Кодексу України про адміністративні порушення.

 

« повернутися до списку новин