Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

31 жовтня 2019 року відбулося вікриття КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Радехівської районної ради Львівської області

Переглядів: 192

 

31 жовтня 2019 року відбулося вікриття КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Радехівської районної ради Львівської області. Гостями свята були керівники району, зокрема голова районної ради Марія Климочко, І заст. голови РДА Ігор Мельник, керівник відділу освіти Радехівської РДА Любов Репетило та  в.о. керівника департаменту освіти і науки Львівської Обласної державної адміністрації Ігор Гайдук. Також  віршиками та піснями привітали діти ДНЗ №2 та №3.

Приміщення центру, після здійснення ремонтних робіт та оснащення сучасними меблями та приладдям, перетворилося у затишний заклад, який покликаний допомагати нашим маленьким громадянам на шляху становлення своєї особистості, сприяти розвитку та самовдосконаленню кожної дитини, незалежно від її освітніх особливостей.

У центрі обладнано кабінети лікувальної фізкультури, психологічної реабілітації, ресурсна та сенсорна кімнати, кабінети логопеда, сурдопедагога, тифлопедагога, практичного психолога тощо.

Фінансування закладу здійснюється за рахунок освітньої субвенції та коштів районного бюджету.

Центр прийматиме дітей віком від 2 до 18 років і метою його створення є забезпечення для дітей з особливими освітніми потребами права на отримання дошкільної та загальної середньої освіти.

Основними завданнями ІРЦ є комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами, розробка рекомендацій щодо програми навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям.

 

 

« повернутися до списку новин