Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Переглядів: 171

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? ?????µ?????????????? ???µ???? ?????°???????????????? ?????»?????????? ???° ?°???°?????????? ???°?????????????? ?????????µ???????°"

7 листопада в концертній залі Радехівського районного Народного дому відбулися урочистості і святковий концерт, приурочені до  Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

В урочистих заходах взяли участь голова Радехівської районної ради Марія Климочко, І заст. голови Радехівської РДА Ігор Мельник, голова Радехівської ОТГ Степан Коханчук та голова Лопатинської ОТГ Олег Микитин, які привітали працівників культури та відзначили їх грамотами та подякаами за успіхи у проведенні культурно-дозвіллєвої роботи, успіхи у навчально-виховній роботі з підростаючим поколінням та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Також Марія Климочко окремі подяки вручила головам місцевих рад  за  фінансову підтримку, активну участь в культурно-мистецькому житті громади, підтримку та сприяння у розвитку культури району.  А допомогли створити гарне свято викладачі та вихованці Радехівської районної школи мистецтв ім. Митрополита Андрея Шептицького та Радехівської ДМШ ім. Ігоря Білозіра

 

отож, 

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Щиро вдячні працівникам відділу культури , будинкам культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

« повернутися до списку новин