Радехівська районна рада

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням.

Переглядів: 647

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням. Метою даної ініціативи є розвинути на Радехівщині надання якісного та високопрофесійного сервісу саме для вузькоспеціалізованої техніки.

Урочисте відкриття сервісного центру відбулося 27 жовтня. Тож, Відтепер завдяки спільнім домовленостям у нашому місті свої товари та послуги надаватиме шведська компанія Хускварна, що пропонує широкий асортимент техніки для лісу, саду та будівництва. Відкриття відбулося за участі Степана Данькевича – директора ДП «Радехівське лісомисливське господарство», Юрія Громяка – заступника начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Звернулися до присутніх голова Радехівської районної ради Марія Климочко та голова райдержадміністраціїх Тарас Калита . Присутнім на заході був керівник та засновник приватного підприємства «Максимум К» - Марян Гук. Саме його фірма співпрацює із компанією хускварна більше 8 років. Та є її офіційним дилером.

Урочисто перерізавши стрічку, приміщення магазину було освячено от. Володимиром Цариком. А його працівників на добру та плідну роботу було окроплено священною водою.

Такий сервісний центр на сьогодні є вже 7-мим. До прикладу один із них діє на території Золочівського лісомисливського господарства. Про досвід роботи таких центрів обслуговування розповів Юрій Громяк – заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Відкриття даного центру значно полегшить роботу самих працівників Лісомисливського господарства.

У планах розширення даного магазину та розвиток сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування не лише для спеціалістів-лісників, але й для населення.« повернутися до списку новин