Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Радехова

Переглядів: 392

 

 

 

30 квітня 2018 року у приміщенні Радехівської районної ради відповідно до рішення Радехівської районної ради №271 від 01.03.2018 року «Про затвердження Тимчасового порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Радехівського району»  24.04.2018 року у Радехівській районній раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Радехова. Для участі у конкурсі подали документи Парубоча О.В. та Кутенська Л.Я.

За результатами всіх етапів конкурсу комісія  визнала Кутенську Л.Я. переможцем конкурсу на вакантну посаду директора Радехівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м.Радехова та рекомендувала голові Радехівської районної ради М.Климочко укласти Контракт з переможцем конкурсу. Висновок комісії додається.

 

« повернутися до списку новин