Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

відбулася робоча зустріч з керівним складом Радехівської ЦРЛ та Лопатинської РЛ

Переглядів: 501

 

З січня 2018 року вступила в дію медична реформа. Автономізація закладів первинної медичної допомоги є основним завданням реформи на перше півріччя 2018 року. Перетворення медичних закладів з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства є обов’язковою умовою їхнього приєднання до медичної реформи, адже лише в статусі КНП заклади охорони здоров’я зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Міністерством охорони здоров’я України розроблено методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

У зв’язку з цим, сьогодні, 21 березня 2018 року кабінеті голови районної ради Марії Климочко відбулася робоча зустріч з керівним складом Радехівської ЦРЛ та Лопатинської РЛ. Під час зустрічі обговорювалося питання щодо шляхів зміни господарсько-правового статусу комунальних закладів охорони здоров’я шляхом їх реорганізації (перетворення) в межах чинного законодавства. Усі учасники зустрічі робили акцент на якісне надання населенню медичних послуг.

У ході дискусії було висловлено декілька варіантів реформування первинної ланки медичної галузі району. Це питання є досить актуальним і відповідно до законодавства потребує прийняття відповідних рішень районною радою.

Керівництвом райдержадміністрації і районної ради було запропоновано відповідним фахівцям Радехівської ЦРЛ і Лопатинської РЛ до 27 березня 2018 року провести детальний аналіз запропонованих варіантів та знову зібратися за круглим столом для прийняття остаточного рішення.

« повернутися до списку новин