Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Розжалову - 630 років..

Переглядів: 558

?????????»?????° ?????? ???»?? ???°??????????.?????????»?????° ?????? ???»?? ???°??????????.?????????»?????° ?????? ???»?? ???°??????????.?????????»?????° ?????? ???»?? ???°??????????.?????????»?????° ?????? ???»?? ???°??????????.?????????»?????° ?????? ???»?? ???°??????????.

 

 

Рідний дім, там маминих рук тепло, там міцне батьківське плече, там щирі друзі, спогади дитинства. Там цілий світ - яскравий та неповторний. Із батьківського порогу простеляється стежка у широкий світ, і нитка за ниткою ми розплітаємо історію свого життя. Розжалів - це мила серцю сторона, куди хочеться повернутися знову і знову. 
22 липня 2018 року наше село відзначає 630 років, таке собі невеличке День народження. Своєрідним подарунком для усіх розжалівців став вихід друком книжки "Моє село - історія жива: екскурс в минуле і сучасне села Розжалів". Зібрали та впорядкували матеріал Ганна Василівна Загурська, колишня голова Союзу українок, та Марія Василівна Горбай, колишній директор Розжалівської школи.
Спогадів, розповідей, фотографій та правдивих історій було багато, тож і робота була важкою та клопіткою. Ця книжка зібрала у собі головне - любов наших односельчан до свого рідного Розжалова, яку вони пронесли у своїх серцях крізь роки та століття, від батька до сина, від матері до доньки. Віримо, що це лише початок, адже ще стільки лишилося не сказаного, не написаного, а скільки ще у нас попереду. Допомагали в організації видання книжки Василь Федорович Бойко, сільський голова, та Володимир Миколайович Гаєвський, депутат районної ради. 
Завітали на свято і гості із міста Радехів Тарас Васильович Калита, голова райдержадміністрації, та Марія Степанівна Климочко, голова районної ради. Вони виступили із вітальним словом, побажавши жителям нашого села миру та процвітання. Сільський голова, Василь Федорович Бойко, приєднався до усіх побажань та пообіцяв зробити все для кращого майбутнього своїх односельчан. А з такими талановитими людьми, які живуть у нас це буде не важко! Усе: дитячий садок, школа, народний дім та бібліотека – побудовано натрудженими руками наших прадідів. А їхні нащадки примножують здобуте і розвивають, збагачують рідний край.
Святковий концерт підготовлений працівниками народного дому та молоддю села, разом із церковним хором пройшов чудово! Лунали пісні про село та Україну у виконанні ансамблю "Любисток" та "Незабудки". Учні Розжалівської загальноосвітньої школи танцювали та розповідали вірші. Вони подарували усім присутнім гостям свої дитячі, щирі та чарівні голоси. Особливої уваги та вдячності заслуговує наш церковний хор, який кожного разу радує своїм співом не лише на церковній службі, а й на сцені села та району. На завершення концертної програми усі разом заспівали знайомі кожному розжалівцю слова «Живи Розжалів, ти село кохане!» 
Та на цьому день ще не закінчувався, попереду малечу чекав аквагрим, а молодь і старше покоління - запальні танці із колективом «Один, два, раз..». Усі бажаючі могли також зробити фото на пам’ять біля фото зони «Я ЛЮБЛЮ СВОЄ СЕЛО!». 
Зі святом, дорогі односельці! 
О.В.Каспрук, учасниця ансамблю «Любисток»   

Стаття написана жителькою с. Розжалів О.Каспрук

« повернутися до списку новин