Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Цьогоріч потенційними переможцями стали всі 28 зареєстровані проекти

Переглядів: 97

 

 

 У порівнянні з минулим роком(20 проектів-переможців) ,  цьогоріч потенційними переможцями стали всі 28 зареєстровані проекти. Якщо дивитися у розрізі сільських рад, лідером стала Корчинська сільська рада написавши 5 проектів-переможців, на 2 місці по кількості проектів стала Стоянівська сільська рада – 4 , по три проекти мали Половецька та Станинська сільські ради. Вузлівська, Павлівська, Сморжівська та Нововитківська  сільські ради отримали по 2 проекти-переможці. По одному проекту - потенційному переможцю мають Дмитрівська, Миколаївська, Розжалівська ,Яструбичівська сільські ради та один проект по капітальному ремонту зали районного народного дому.

Загальна вартість наших проектів складає 4 млн 297 тис. грн., з них 2 млн. 26 тис. грн буде залучено з обласного бюджету. Фінансування з районного бюджету складатиме 674,329 тис грн., водночас коли базовий бюджет близько 517 тис грн. Четверту частину від загальної вартості проектів забезпечено небюджетним внеском громадян – це свідчить про те, що майже всі проекти мали найвищий бал за власний та спонсорський внесок.  

Потенційні переможці до 17:00 год. 14 лютого 2020 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінансування у розрізі проектів до Львівської обласної ради на електронну адресу: microproekt@gmail.com. Наголошуємо, саме рішення, а не гарантійні листи.

Ті заявники, котрі не підтвердять бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми.

Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців.

Бажаємо успіху в реалізації всіх проектів, а також зберегти тенденцію такої кількості переможців.

« повернутися до списку новин