Радехівська районна рада

районний мистецько – патріотичний захід з нагоди сторіччя бою під Крутами та творчий звіт мистецьких колективів Народного дому с.Березівка.

Переглядів: 565

 

Відповідно до плану роботи відділу культури, туризму, національностей та релігій Радехівської райдержадміністрації 28 січня 2018 року відбувся районний мистецько – патріотичний захід з нагоди сторіччя бою під Крутами та творчий звіт мистецьких колективів Народного дому с.Березівка.

Розпочав захід самодіяльний хоровий колектив «Злагода» ( керівник - Мулик Олег Григорович) , який дарував присутнім патріотичний настрій який звучав в їхніх піснях . В програмі також брали участь вокально - хореографічний колектив «Червоні маки» (керівник Оксана Глова), вокальні ансамблі, дитячий ансамбль , вокалісти – Олег Мулик , Андрій Гіжицький, Андрій Дроздовський.
Гордістю і мужністю Народного дому с.Березівка є чоловічий вокальний колектив «Побратими» якому було присвоєно звання Народний у жовтні 2012 року. Участь у колективі беруть чоловіки різного віку і різних професій. Але всіх їх об’єднує любов до своєї Батьківщини і української пісні.
Ведучі Юрій Гамерник та Галина Гамерник професійно провели патріотичний захід.

Участь у заходах взяла також голова Радехівської районної ради  Марія Степанівна Климочко ,сільський голова Шпур Степан Степанович та керівник відділу культури, туризму , національностей та релігій Наталія Фурманець .
 « повернутися до списку новин