Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

4 листопада у храмі святого Миколая відправилась поминальна Служба Божа  за о. Ярославом Михалюком, який відійшов у вічність 4 роки тому.

Переглядів: 178

?????????»?????° ?????? ? ?°???µ?????????????° ???°?????????° ???????»?° ?????????µ?????? ????. ???????????????»?????° ?????????µ?? ???µ??????????????????.?????±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ ??????????????: ???????»?????°, ???????», ???????????° ???° ?? ?????????????µ??????

 

4 листопада у храмі святого Миколая відправилась поминальна Служба Божа  за о. Ярославом Михалюком, який відійшов у вічність 4 роки тому.  Після літургії відбулася презентація книги « Дорогою Божою», яка присвячена 80 – річчю від Дня народження отця. Дана збірка розповідає про отця Ярослава, який писав глибокі і проникливі проповіді, статті, перекладав і укладав Акафісти, відроджував і опікувався церковними хорами, дитячими і молодіжними спільнотами, був громадським діячем та меценатом. Великим був вклад отця у становлення та розвиток районного телебачення, відродження і спорудження пам’яток архітектури і культових споруд на Радехівщині.

До збірки увійшли проповіді отця, спогади про його родини, друзів , братів священників, парафіян, фотографії та статті.

Над упорядкуванням збірки працювали Юрій і Людмила Сухари та Світлана Єрмілова.

У книжці використано фотографії з архівів родини Михалюк та Радехівської районної школи мистецтв імені митрополита Андрея Шептицького, телерадіостудії «Радехів»

« повернутися до списку новин