Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

4 листопада в сесійній залі Радехівської районної ради  відбулося обговорення проекту перспективного плану розвитку територіальних громад Радехівського району.

Переглядів: 185

 

4 листопада в сесійній залі Радехівської районної ради  відбулося обговорення проекту перспективного плану розвитку територіальних громад Радехівського району. В обговоренні взяли участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський, т.в.о. директора департаменту економічного розвитку ЛОДА Степан Куйбіда, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, депутати обласної і районної рад, голови Радехівської і Лопатинської ОТГ, сільські голови, керівники органів районної виконавчої влади і представники громадськості.

Спочатку представники Львівської облдержадміністрації ознайомили присутніх з проектом нового адміністративно-територіального устрою Львівщини, а також з умовами участі в конкурсі проектів співробітництва територіальних громад. 

Як зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський, конфігурація, запропонована Міністерством розвитку громад і територій, має право на існування, але оскільки в нашій державі відбуваються конструктивні зміни, тому необхідно внести деякі правки і провести обговорення напрацьованого проекту.

В обговоренні проекту перспективного плану розвитку територіальних громад Радехівського району активну участь взяли голови Радехівської і Лопатинської ОТГ, сільські голови, депутати районної ради та інші. Під час обговорення значну увагу було звернуто на оцінку рівня росту індексу податкоспроможності вже діючих Радехівської і Лопатинської ОТГ, який свідчить про перспективи розвитку цих громад. У відвертих виступах сільські голови висловили свої думки щодо доцільності чи недоцільності добровільного приєднання до вже діючих громад, а також звернули увагу на окремі факти упущення і недосконалості процесу децентралізації влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин