Радехівська районна рада

Радехівська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлового приміщення

Переглядів: 295

 

 

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????????????? ???° ?????°???? ?????µ?????? ???µ?¶?????»?????????? ?????????????µ??????"

1. Радехівська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлового приміщення площею 12,3 м2, яке перебуває на балансі відділу культури, туризму, національностей та релігій Радехівської райдержадміністрації і знаходиться  на другому поверсі районного Народного дому м. Радехів  та розташоване за адресою: Львівська обл., м. Радехів, площа Стуса,3. під офісне приміщення.

Заяви подавати протягом 30 днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті районної ради.

 За додатковою інформацією щодо умов конкурсу звертатися за адресою: м.Радехів, пр.Відродження, 3, районна рада, каб.17, тел.2-15-38.

 

 

2.

Радехівська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлового приміщення площею 62,6 м2, яке знаходиться на четвертому поверсі  в будівлі Радехівської районної ради (3 кабінети ) за адресою: м. Радехів, пр. Відродження, 3.

Заяви подавати протягом 30 днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті районної ради. За додатковою інформацією щодо умов конкурсу звертатися за адресою: м.Радехів, пр.Відродження, 3, районна рада, каб.17, тел.2-15-38.« повернутися до списку новин