Радехівська районна рада

«Не будь байдужим – допоможи учаснику АТО»

Переглядів: 505

30 вересня під керівництвом голови Радехівської районної державної адміністрації Тараса Калити відбулося засідання координаційної ради з питань організації та проведення благодійного місячника «Не будь байдужим – допоможи учаснику АТО». Розпочинаючи засідання, голова райдержадміністрації Тарас Калита наголосив, що благодійний місячник триватиме до Дня захисника України. Під час благодійних концертів і благодійних акцій по всіх населених пунктах району проводитиметься збір коштів для поранених учасників АТО і продуктів для українських воїнів, які стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави.

Учасники засідання активно висловили свої пропозиції щодо організації збору продуктів, їх сортування і транспортування в зону проведення АТО. На засіданні було вирішено в основному збирання продуктів від жителів району завершити 3-4 жовтня. Після  складування і сортування продуктів в м.Радехові їх буде відправлено для українських воїнів в зону проведення АТО. Збір коштів під час благодійних концертів і благодійних акцій буде проводитися до 15 жовтня.

Завершуючи засідання, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита акцентував, що проведення благодійного місячника «Не будь байдужим – допоможи учаснику АТО» в районі черговий раз свідчитиме про те, що жителі Радехівщини вболівають за цілість і мирне майбутнє Української незалежної держави. « повернутися до списку новин