Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2018-2019 навчального року

Переглядів: 1972

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????????????°?????? ?· 1 ???µ???µ?????? ?????? ???????µ?????????°"

Дорогі школярі,шановні вчителі та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2018-2019 навчального року!

   1 вересня - це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У когось свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок.

1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною.       Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати з цим святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.       Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті зусиллями думки, а не пам'яттю, і тому бажаю Вам, шановні школярі, сил, натхнення та наполегливості.       Шановні батьки, щиро вітаю Вас зі святом 1 вересня! Сьогодні Ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.     

  Окремо, велике спасибі Вам, шановні вчителі. З нагоди свята прийміть мої найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління.        

Здоров'я Вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.        Переконана, що помірковані та виважені кроки сучасної влади повернуть повагу до професії педагога, сприятимуть розвитку позитивних зрушень у сфері освіти і науки.           Незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог!       

   Зі святом!

З повагою, голова районної ради             Марія Климочко

« повернутися до списку новин