Радехівська районна рада

Про додаткові кошти на зарплату освітянам та медикам в т. ч. інсулін та гемодіаліз.

Переглядів: 448

Світлина від Івана Собка.

 

Про додаткові кошти на зарплату освітянам та медикам в т. ч. інсулін та гемодіаліз.

Отже, зведена сума коштів (дефіцит станом на 01.12.19) по Львівській області на зарплату освітянам та медикам (в т. ч. інсулін та гемодіаліз) становить понад 180 млн грн.

27.11.19 Уряд спрямував кошти в сумі 37.6 млн грн на виплату зарплати освітянам - див витяг.

Щодо медиків - маємо також кошти в сумі 70 млн грн та 8 млн грн стабдотації.

Спільно напрацьовуємо з депфінансів, першим заступником В. Лозинським, розподіл коштів для територій.

Окремо хочу підтвердити позицію голови ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ п. М. Мальського щодо додаткової виплати 10 млн грн для працівників екстреної медичної допомоги області!

Решта коштів буде розподіла на території, 06.12.19 департамент фінансів ЛОДА розпочне візування Розпорядження Голови ЛОДА і до 15.12.19 кошти мали б бути скеровані на оплату праці та придбання ліків.

Хочу зазначити, що залишки дефіциту на зарплату освітянам і медикам (враховуючи ці субвенції) залишиться на рівні 80 млн грн, тому просимо місцеву владу також активно долучатися до вирішення цього питання, оскільки є певні керівники, які маючи невиплату заробітної плати - фінансують капітальні видатки...!

Голова ЛОДА, заступники, керівники структурних підрозділів працюють над тим, щоб держава надала нашій області ще додатково 50 млн грн!

Сподіваємось, що спільними зусиллями успішно виплатимо всім бюджетникам Львівської області заробітні плати і з гарним настроєм зустрінемо новорічні свята!« повернутися до списку новин