Радехівська районна рада

відбувся Форум Карпатського Єврорегіону “Карпати 2030”

Переглядів: 93

 

Немає опису.Немає опису.

 

 

6-7 жовтня 2020 року у Трускавці відбувся Форум Карпатського Єврорегіону “Карпати 2030”, організатором якого є Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати - Україна”.

Участь у Форумі взяли очільники чотирьох областей карпатського регіону та члени Асоціації. Також участь у заході взяла голова Радехівської районної ради Марія Климочко , якій було вручено нагороду Лідер Карпат в номінації Приятель Єврорегіону Карпати.

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин презентувала основні здобутки Асоціації та підвела підсумки діяльності Асоціації “Єврорегіон Карпати - Україна” за останні 5 років.

Під час панельної дискусії “Ініціативи Асоціації “Єврорегіон Карпати - Україна”: що беремо в майбутнє”, члени Асоціації - голови районних, міських, селищних та сільських рад - поділились власним досвідом роботи з Асоціацією у сфері реалізації проектів Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, Програми підтримки міжрегіональної співпраці “Змінимо країну разом” і транскордонного співробітництва.

У рамках Форуму відбулось урочисте засідання Загальних Зборів Асоціації, під час якого затверджено план заходів Асоціації на 2021 рік, а також напрацьовано звернення щодо фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат у 2021 році.« повернутися до списку новин