Радехівська районна рада

З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Переглядів: 787

Діяльність поліції у механізмі забезпечення прав і свобод людини і громадянина важко переоцінити. Адже саме співробітники поліції обслуговують саме фактичне використання особою своїх прав і свобод, підкріплюючи і взаємно підсилюючи один одного.
Завдання, функції, засоби та процедури їх реалізації стосуються фактично усіх громадян України.
Це є свідченням того, що поліція за обсягом та різноманітністю регулює, контролює та здійснює дозвільні і попереджувальні функцій та є диференційованим інструментом державної влади і одним з найважливіших елементів механізму забезпечення прав і свобод людини і громадянина в Україні. 
Варто зазначити, що розбудова України як правової, демократичної держави на засадах забезпечення і зміцнення законності й правопорядку, дотримання прав і свобод громадян, передбачених Конституцією і чинним
законодавством, значною мірою залежить від діяльності поліції як державного озброєного органу виконавчої влади, який захищає життя,
здоров’я, права і свободи громадян, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань. Роль Національної поліції України у суспільному житті держави реалізується, насамперед, через адміністративну діяльність.
Від її ефективності суттєво залежить стан правопорядку в цілому, охорона громадського порядку, боротьба зі злочинністю, захист прав і законних інтересів громадян. Тому, хочемо підкреслити, що реформування державного механізму влади неможливе без посилення правоохоронної діяльності взагалі і, зокрема, органів поліції.
З ДНЕМ ПОЛІЦІЇ!!!« повернутися до списку новин