Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Польська делегація відвідала Радехівський район

Переглядів: 458

В рамках Угоди про партнерську співпрацю між Радехівським районом та повітом Ниса (республіка Польща) на святкуванні 25 річниці Незалежності України Радехівський район відвідала офіційна делегація з повіту Ниса.

 Голова районної ради Марія Климочко запросила членів делегації на урочисту сесію районної ради у день святкування Дня Прапора 23 серпня 2016 р.

Розпочали сесію з урочистого виконання Державного гімну України викладачами та вихованцями дитячої музичної школи ім. І.Білозіра.

Також на урочистості були запрошені депутат Верховної Ради, депутати Львівської обласної ради, депутати районної ради, голови місцевих рад  голови районної ради попередніх скликань, кожен з яких виступив з привітальним словом.

   Члени делегації з повіту Ниса вперше відвідати Радехівський район. Для них голова районної ради організувала поїздку на екскурсію «Королівська Жовква» та екскурсію «Історичний Львів».

         24 серпня 2016 р. наші гості святкували День незалежності разом жителями Радехівщини. Прогулювались містом, взяли участь у флешмобі «Тобі, Україно», відвідали музеї у Радехові та Бишеві, польський католицький костел у с. Стоянові, побували святковому концерті в селі Павлів.

         25 серпня 2016 року з незабутніми враженнями про Радехівський район польська делегація повернулася додому.

         

« повернутися до списку новин