Радехівська районна рада

15 листопада, на території Витківського лісництва ДП «Радехівське лісомисливське господарство» було висаджено 250 саджанців липи на площі три гектари.

Переглядів: 193

 

У п’ятницю, 15 листопада, на території Витківського лісництва ДП «Радехівське лісомисливське господарство» було висаджено 250 саджанців липи на площі три гектари.

В організованій посадці саджанців липи взяли участь перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, працівники держустанов, члени громадської організації «Товариство бджолярів «Радехівщина» та інші. Спонсором висаджування саджанців липи на Радехівщині виступило ТзОВ «Контінентал Фармерз Груп», представники якого також взяли активну участь в акції лісовідтворення.

Дана акція була приурочена до Дня працівників сільського господарства, тому що сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями «Контінентал Фармерз Груп»,  застосовуючи в своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології і  сучасну техніку, успішно працює у Західноукраїнському регіоні та на землях Радехівського району. « повернутися до списку новин