Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

9 – 10 грудня, у с. Плав'я Сколівського району проводилась  конференція "Співпраця задля розвитку" Захід проводять в межах відзначення Дня місцевого самоврядування.

Переглядів: 155

Світлина від Halyna Lytvyn.

9 – 10 грудня, у с. Плав'я Сколівського району проводилась  конференція ?Співпраця задля розвитку?. Захід проводять в межах відзначення Дня місцевого самоврядування.

Захід відбувається за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати -Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради, за участі представників міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, експертів, закордонних партнерів та голів районних рад  

Учасників привітали голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та  голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

У межах панельних дискусій учасники торкнулися питань міжрегіональної співпраці, інструментів фінансування транскордонного співробітництва і місцевого розвитку карпатських громад, безпеки громад.

Під час конференції відбулася презентація програми "Змінимо країну разом" а також ініціативи щодо створення Малого Карпатського кола.

В межах Дня місцевого самоврядування відбулися підписання низки угод про співпрацю, оголошення конкурсу у рамках Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області, а також транскордонні навчання пожежно-рятувальних підрозділів у межах проєкту "Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні" Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

 

« повернутися до списку новин