Радехівська районна рада

23 травня 2019 року в місті Радехові вшановуємо пам'ять Героїв всіх часів

Переглядів: 304

 

?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.?????????»?????° ?????? Oksana Kozak.

23 травня 2019 року в місті Радехові вшановуємо пам'ять Героїв всіх часів. День відваги, звитяги всього народу, що не зламався, не перестав бути державою і ніколи не зігнеться перед чужинською навалою.
День Героїв - це день пам'яті всіх українців,що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків - борців за волю - лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН України, та є символом незборимості Української Нації.
Тривожне сьогодення додало до кагорти Героїв України - героїв Майдану та воїнів, що поклали голови за цілісність України на Сході. Невимовна втрата Радехівщини у цьому протистоянні: Микола Шайного з села Дмитрів, Ігор Гнівушевський село Криве, Роман Кратко село Сабанівка, Сергій Вознюк село Новий Витків, Василь Рій село Йосипівка, Василь Рибаков с.Сморжів, Володимир Куцик село Стоянів.
Все , що ми можемо зробити для загиблих героїв усіх часів – це берегти про них пам'ять та щиро молитися за їх душі, наголосила ведуча мистецького заходу - Наталія Фурманець. 
Чин панахиди за полеглими захисниками України відслужили отці церкви св..Миколая м.Радехів отець Володимир та отець Юрій. 
Урочисто поклали квіти до символічної могили «Борцям за волю України».
Завершився захід спільним виконанням «Гімну Українських націоналісті» .« повернутися до списку новин