Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

7 сесія Радехівської районної ради

Переглядів: 576

 15 вересня 2016р, відбулося пленарне засідання VІІ позачергової сесії Радехівської районної ради сьомого скликання.
У роботі СЕСІЇ взяли участь депутат Львівської обласної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрацій, голови міської та сільських рад.
На сесії було розглянуто ряд важливих питань. Депутати активно брали участь в обговорюванні питань, які були внесені в порядок денний сесії. По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.
«Про стан газопостачання та дотримання норм повірки газових лічильників на території Радехівського району»  інформував начальник Червоноградського  УЕГГ ПАТ «Львівгаз» Мирон Ярославович Гарасимчук, який роз’яснив, що згідно з Державною програмою працівники газової служби зобов’язані безкоштовно встановлювати  прибудинкові лічильники газу, у квартирах у багатоповерхівках, де є лише  газові плити та газові водонагрівачі до 1 січня 2016 року.  Повірка газових лічильників здійснюється у сервісних центрах Держспоживстандарт через 5 або 8 років залежно від марки виробника протягом двох місяців. Демонтаж, транспортування та монтаж побутових газових лічильників для фізичних осіб здійснюється за рахунок газорозподільного підприємства,  Трапляється, що люди незадоволені. Вимагають від газової служби більшої оперативності.  Тому й надалі ми вирішили  при знятті лічильника укладати договір.  Це означатиме, що споживач передає свій лічильник у власність газорозподільному підприємству, а на час повірки йому встановлюють лічильник з обмінного фонду. Мирон Ярославович Гарасимчук  давав роз’яснення і фахово відповідав на запитання, які ставили депутати.
Головний спеціаліст з питань цивільного захисту Радехівської РДА Андрій Романович Зінько звітував «Про використання коштів Радехівського  місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів».  Депутати  визнали звіт незадовільним і внесли пропозицію розглянути наступне питання про «Програму створення Радехівського місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів на 2016-2018 роки» на наступній позачерговій сесії після детального  звіту.
«Про внесення змін до показників районного бюджету Радехівського району на 2016 рік» інформувала заступник начальника фінансового управління РДА Леся Ярославівна Прус.  Вона зазначила, що збільшено обсяг доходів загального фонду районного бюджету на загальну суму 2 187 792 грн. Доходи збільшено за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету станом на 1 вересня поточного року на суму 1876900 грн.;  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого  та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу на суму 274 900 грн.; субвенцій з місцевих рад району на суму 35992 грн.
Отримані доходи рекомендовано спрямувати: на галузь освіти  в сумі 1560500 грн., зокрема на дошкільні, позашкільні заклади освіти, дитячо-юнацьку спортивну школу; на відділ культури, охорони культурної спадщини та туризму (заробітна плата)  в сумі 166 400 грн., а також пропонуємо виділити 100000 грн. для надання додаткової дотації Розжалівській сільській раді  на ремонт доріг, згідно з попередніх листів-звернень.
Було виділено кошти з субвенції державного бюджету управлінню соціального захисту населення Радехівської РДА на надання субсидій та пільг населенню в сумі 274900 грн.
Зі субвенції місцевих рад району   – на утримання дошкільних навчальних закладів (в селах Оглядів,  Тетевчиці, Стоянів) у 2016 році  на суму 25000 грн.;  загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів та дошкільних груп навчально-виховних комплексів (оплата послуг доступу до мережі Інтернет в Станинській ЗОШ І-ІІ ст.; придбання предметів, обладнання та інвентаря для Половецького НВК І ст.)  - 5870 грн.; на утримання закладів культури (оплата компенсацій за невикористані відпустки технічним працівникам Народних домів Оглядівської сільської ради) – 5122 грн…Депутати прийняли схвальні рішення і по інших питаннях порядку денного, а саме:  «Про програму технічного і фінансвого забезпечення, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Радехівського району на 2016-2017 роки», «Про діяльність Радехівської місцевої прокуратури на території Радехівського району» інформував  в.о. керівника Радехівської місцевої прокуратури Любомир Васильович Головка; «Про стан підготовки до опалювального сезону у Радехівському районі» - провідний спеціаліст відділу ЖКГ та інфраструктури Радехівської РДА Т.Р.Тарнавський; «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду керівників (директорів) комунальних закладів Радехівської районної ради Львівської області» та  «Про створення опорних загальноосвітніх навчальних закладів» - керівник відділу освіти Радехівської РДА Любов Анатолівна Репетило;
Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території  Дмитрівської,  Бишівської, Нововитківської (7 земельних ділянок), Половецької (1 земельні ділянки) сільських рад інформував голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та дорожнього господарства Василь Іванович Харчук.
 

Питання  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території  Половецької  сільської ради (кадастровий номер  4623984500:04:000:0302)», «Про звільнення з посади директора КП «Радехівський районний центр дозвілля молоді і дітей Харчука В.І.», «Про надання згоди Радехівській ЦРЛ на реорганізацію лікарні» (закриття інфекційної лікарні), «Про закріплення депутатів Радехівської районної ради за виборчими округами» того дня не були проголосовані. І тому перенесені на наступне пленарне засідання.

« повернутися до списку новин