Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Про проголошення 2019 року Роком Богдана-Ігоря Антонича

Переглядів: 353

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?»???????????????° ???±?»?°?????° ???°???° ???????µ??????"

 

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XVII сесія VII скликання

РІШЕННЯ 741

від 18 вересня 2018 року

 

 

 

Про проголошення 2019 року

Роком Богдана-Ігоря Антонича

 

 

         З нагоди відзначення у 2019 році 110-річчя з дня народження видатного українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця Богдана-Ігоря Антонича; керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; враховуючи висновок постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, Львівська обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Проголосити на Львівщині 2019 рік Роком Богдана-Ігоря Антонича.
  2. Департаментові з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації (М. Туркало) до 01.02.2019:

2.1. Напрацювати та погодити з постійною комісією обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації (Ю. Візняк) план заходів із відзначення Року Богдана-Ігоря Антонича.

2.2. Подати пропозиції щодо відновлення присудження літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича "Привітання життя".

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації (Ю. Візняк).

 

« повернутися до списку новин