Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Про проголошення 2019 року Роком Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицького

Переглядів: 351

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????µ?????? ???µ??????"

 

З нагоди відзначення у 2019 році 150-річчя з дня народження  Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицького – видатного українського громадського і церковного діяча, архімандрита монахів Студійського уставу, брата і помічника Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького; керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; враховуючи висновок постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, Львівська обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Проголосити на Львівщині 2019 рік Роком Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицького.
  2. Департаментові з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації (М. Туркало) до 01.02.2019 напрацювати та погодити з постійною комісією обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації (Ю. Візняк) план заходів із відзначення Року Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицького.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації (Ю. Візняк).

 

« повернутися до списку новин