Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Про Почесну відзнаку Львівської обласної ради "100-річчя від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки"ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА XVII сесія VII скликання РІШЕННЯ № 739 від 18 вересня 2018 року Про Почесну відзнаку Львівської обласної

Переглядів: 391

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????µ?????? ???µ??????"

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XVII сесія VII скликання

РІШЕННЯ 739

від 18 вересня 2018 року

 

 

 

Про Почесну відзнаку Львівської обласної ради "100-річчя від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки"

 

 

З метою відзначення у 2018 році 100-річчя від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки; відповідно до Указів Президента України від 16.05.2005 № 793/2005 "Про увічнення пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки" і від 22.01.2016 № 17/2016 "Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років"; керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; враховуючи пропозиції Організаційного комітету з підготовки святкування 100-річчя Західно-Української Народної Республіки, а також висновок постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, Львівська обласна рада

 

                                               ВИРІШИЛА:

 

1.      Заснувати Почесну відзнаку Львівської обласної ради "100-річчя від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки".

2.      Затвердити Положення про Почесну відзнаку "100-річчя від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки", згідно з додатком.

3.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації (Ю. Візняк).

 

 

 

     Голова обласної ради                                        Олександр ГАНУЩИН

 

Додаток

до рішення обласної ради

від 18 вересня 2018 № 739

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Почесну відзнаку Львівської обласної ради

"100-річчя від дня проголошення Західно-Української

Народної Республіки"

 

         1.      Почесну відзнаку "100-річчя від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки" (далі – Почесна відзнака) засновано Львівською обласною радою до 100-літнього ювілею від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки.

         2.      Почесною відзнакою нагороджуються учасники національно-визвольної боротьби Українського народу, а також державні, політичні, громадські діячі, науковці, іноземні громадяни й активні учасники українського державотворення, які своєю працею утверджують та розбудовують незалежну Україну.

         3.      Почесну відзнаку носять на грудях зліва.

         4.      Почесна відзнака виготовляється з латуні, до відзнаки кріпиться орденська стрічка.

         Опис зовнішнього вигляду Почесної відзнаки:

         Аверс: перший рівень – "галицький хрест" з вишневою прозорою емаллю 40х40 мм. Другий рівень – щит із зображенням герба Західно-Української Народної Республіки. Обидва елементи позолочені.

         Реверс: гладка поверхня металу, позолочена, з викарбуваним текстом: "100-РІЧЧЯ ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ, 1918 – 2018". Шляхом лазерного гравірування наноситься порядковий номер відзнаки.

До Почесної відзнаки через кільце діаметром 10 мм кріпиться  орденська стрічка, шириною 30 мм, складена вдвоє, лицьова висота – 55 мм. На стрічку вмонтована позолочена лаврова галузка з латуні.

         5.      Подання про нагородження Почесною відзнакою здійснюється органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаційним комітетом з підготовки святкування 100-річчя Західно-Української Народної Республіки, ветеранськими й громадськими організаціями Львівської області, а також постійними комісіями обласної ради.

         6.      Рішення про нагородження Почесною відзнакою приймається комісією з питань нагород Львівської обласної ради.

         7.      Протокол засідання комісії з питань нагород, який містить рішення комісії щодо нагородження Почесною відзнакою, подається на затвердження голові обласної ради. Голова обласної ради видає розпорядження про нагородження Почесною відзнакою.

         8.      Клопотання про нагородження Почесною відзнакою має містити такі документи:

- відомості про особу (прізвище, ім’я, по батькові; дата й місце народження; місце проживання);

- копію документа, що засвідчує статус особи;

- відповідну характеристику.

         9.      Вручення Почесної відзнаки здійснюється під час урочистої церемонії головою Львівської обласної ради та головою Львівської обласної державної адміністрації за участю ветеранських і громадських організацій.

         10.    Разом з Почесною відзнакою вручається посвідчення.

         11.    Нагородження Почесною відзнакою не передбачає надання нагородженій особі жодних пільг чи доплат, крім випадків, передбачених рішеннями обласної ради.

         12.    Підготовку документів для розгляду, облік, реєстрацію нагороджених Почесною відзнакою й належне оформлення посвідчень здійснює секретар комісії з питань нагород Львівської обласної ради спільно з управлінням майном спільної власності Львівської обласної ради.

 

 

         Керуючий справами

         обласної ради                                           

 

« повернутися до списку новин