Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Про реформування медицини, зокрема, функціонування госпітальних округів спілкуємось з представниками Світового банку

Переглядів: 256

?????????»?????° ?????? Iryna Mykychak.

 

31 жовтня 2018 року у Львові на зустрічі  із місією Світового Банку були голова Радехівської районної ради Климочко Марія та в.о головного лікаря Радехівського КНП ЦРЛ Василь Грушецький. Участь у заході взяли заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, заступник голови обласної ради Володимир Гірняк, директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, керівник проекту Світового Банку Фон Зао, експерт Світового Банку, старший спеціаліст з охорони здоров’я Анна Козел, експерт Світового Банку Янус Пікані, керівники закладів обласного, районного та міського підпорядкування, а також голови райдержадміністрацій.

«Перебуваючи в процесі реформ, системі фінансування приділена дуже важлива роль. Провівши аналітичну роботу, наша команда подасть вам деякі рекомендації. Але це не є кінцевим результатом, хочемо і від вас отримати коментарі та відгуки. Долучайтесь до дискусії», - зазначив Фон Зао.

Ірина Микичак подякувала експертам Світового Банку за ефективну реалізацію Проекту на Львівщині.

 «Також є розпорядження Кабінету Міністрів України щодо створення на Львівщині єдиного госпітального округу. Триває процедура створення госпітальної ради. Пізніше спробуємо порівняти з іншими областями, де працює декілька округів», - додала Ірина Микичак.

Анна Козел у своїй презентації показала інструменти, які допомагають реалізовувати реформу та зауважила, що корисним для реформування галузі буде ефективне фінансування послуг та залучення інвестиції.

 

« повернутися до списку новин