Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Сесія районної ради 30 жовтня в сесійній залі Радехівської районної ради під головуванням голови районної ради Марії Климочко відбулася ХХІІ сесія районної ради. У роботі сесії взяв участь народний депутат Михайло Бондар та голова районної держав

Переглядів: 271

?????????»?????° ?????? Tetyana Sadovska.

30 жовтня в сесійній залі Радехівської районної ради  під головуванням голови районної ради Марії Климочко відбулася ХХІІ сесія районної ради.

 У роботі сесії взяв участь народний депутат Михайло Бондар та голова  районної державної адміністрації  Тарас Калита.

Михайло Бондар, виступаючи перед присутніми, привітав усіх дотичних до виборів об’єднаних територіальних громад, які на Радехівщині призначені на 23 грудня, побажав усім розуму та чесної боротьби.

Згідно із затвердженим порядком денним депутатським корпусом було розглянуто понад 20 питань та прийнято відповідні рішення.

Про хід виконання районного бюджету за 9 місяців нинішнього року прозвітувала в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Леся Прус. Вона зробила аналіз виконання бюджету по доходах загального фонду за січень-вересень 2018 року, та зауважила, що перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету за 9 місяців становить більше ніж 15%. Леся Ярославівна також доповіла і про   внесення   змін  до  показників районного бюджету Радехівського району на 2018 рік. Обсяг доходів районного бюджету збільшено на загальну суму 10 376 899,00  грн., з них  4 576 000, 00 грн.  – це власні податкові та неподаткові надходження районного бюджету.

Голова тимчасової контрольної депутатської комісії Володимир Білик виступив із звітом по здійсненому контролю за видатками бюджетних коштів.  Звіт було затверджено.

Про хід виконання «Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки» інформував керівник управління соціального захисту населення РДА Юрій Карплюк. Він назвав перелік заходів Програми за 2018 рік  і обсяг витрат у розмірі 100 тисяч гривень для закупівлі 20 путівок дітям учасників бойових дій.

Депутати, внісши пропозиції, прийняли і інші рішення, що стосувалися подальших питань порядку денного. З інформаціями по земельних питаннях виступила  Юлія Боса - в.о.  начальника відділу Держгеокадастру у Радехівському районі; з питань медичної галузі – Василь Грушецький -  в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Радехівська центральна районна лікарня».

Депутати Василь Жук, Юрій Карплюк та Василь Харчук виступили із зверненнями, але в результаті голосування жодне з них не набрало потрібної кількості голосів. Звернення не прийняті.

 

« повернутися до списку новин