Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

нарада з міським, селищним і сільськими головами району.

Переглядів: 519

Сьогодні, 23 листопада в сесійній залі районної ради відбулася У нараді взяли участь голова районної ради Марія Климочко, голова РДА Тарас Калита і перший заступник голови РДА Ігор Мельник Питання, які піднімалися та обговорювались стосуються всіх без винятку органів місцевого самоврядування району. 
Про те, як проводиться робота із життєзабезпечення діяльності місцевих рад в зимовий період 2016/17 р.р. доповіли головний спеціаліст з питань ЦЗ райдержадміністрації А.Зінько, представники керівництва філії «Радехівський райавтодор», МКП «Радехівське ВКГ», КП «Вузлівський сількомунгосп», Лопатинського комунального підприємства та окремі сільські голови. Під час обговорення цього питання чимало зауважень було висловлено на адресу філії «Радехівський райавтодор».
Значну увагу учасники наради приділили розгляду питань про проведення конкурсу обласних мікропроектів і стан підготовки мікропроектів у районі та про підготовку проектів для участі в конкурсі державного фонду регіонального розвитку. Крім того, на нараді було проаналізовано хід проведення в районі чергового призовугромадян на строкову військову службу та залучення жителів районуна військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

« повернутися до списку новин