Радехівська районна рада

Експерименти продовжуються

Переглядів: 450

Сьогодні, 06 липня,  на території Вузлівської сільської  ради вже вкотре проведенно експериментального  випробовування пристрою, який можна застосовувати для утилізації твердих побутових відходів  шляхом спалювання. Автором та розробником цього пристрою є депутат радехівської районної ради Анатолій Архипчук.     Він ознайомив присутніх з технологічним процесом застосування вищезгаданого  пристрою, а також з особливостями його будови, економічними параметрами та ефективністю роботи.

За роботою установки спостерігав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталія Хмиз, директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назар Романчук, заступник голови Радехівської районної ради Василь Кутенський, Голова Радехівської Рда  Тарас Калита, заступник голови Радехівської Рда ігор Мельник, депутат  Міської ради Юлія кулич, сільський голова Вузлівської сільської ради Анатолій Близнюк.

Проблема ефективної та безпечної утилізації ТПВ на сьогоднішній день є досить актуальною не тільки для Львова, населених пунктів нашого району, але й для всієї України. Полігони на даний час є неефективними і не раціональними, а теперішнє покоління має забезпечити безпечне існування прийдешніх поколінь« повернутися до списку новин