Радехівська районна рада

Дорогі працівники пожежної охорони! Сердечно вітаю Вас із Днем працівників пожежної охорони!

Переглядів: 227

День пожежної охорони: Привітання, смс і листівки, 17 квітня, яке ...

 

Дорогі працівники пожежної охорони!

Сердечно вітаю Вас із Днем працівників пожежної охорони!

Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей

 Важко переоцінити внесок пожежної служби, а також добровільних  протипожежних формувань у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії.

Не вагаючись, професіонали-пожежники кидаються у вогонь, щоб відвернути неминучу трагедію, інколи навіть ціною власного життя. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу Ви здобули  глибоку повагу і шану жителів області.

Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою.

Переконана, що Ви й надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.

 

З повагою,

голова районної ради                        Марія Климочко

 « повернутися до списку новин