Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Новини Радехівської районної ради

збір одягу, іграшок і книг на українській мові для дітей, які проживають на території АТО

Дата створення: 17:38 23.11.2016

За ініціативи Радехівської райдержадміністрації, Радехівської районної ради та активних громадських організацій району з 24 листопада до 09 грудня 2016 року на Радехівщині проводиться проведення антитерористичної операції.  Крім того, при сприянні органів місцевого самоврядування району проводитиметься збір коштів, продуктів і речей першої необхідності для воїнів із Радехівщини, що перебувають на передовій в зоні проведення АТО.  

нарада з міським, селищним і сільськими головами району.

Дата створення: 17:29 23.11.2016

Сьогодні, 23 листопада в сесійній залі районної ради відбулася У нараді взяли участь голова районної ради Марія Климочко, голова РДА Тарас Калита і перший заступник голови РДА Ігор Мельник Питання, які піднімалися та обговорювались стосуються всіх без винятку органів місцевого самоврядування району.  Про те, як проводиться робота із життєзабезпечення діяльності місцевих рад в зимовий період 2016/17 р.р. доповіли головний спеціаліст з питань ЦЗ райдержадміністрації А.Зінько, представники керівництва філії «Радехівський райавтодор», МКП «Радехівське ВКГ», КП «Вузлівський сількомунгосп», Лопатинського комунального підприємства та окремі сільські голови. Під час обговорення цього питання чимало зауважень було висловлено на адресу філії «Радехівський райавтодор». Значну увагу учасники наради приділили розгляду питань про проведення конкурсу обласних мікропроектів і стан підготовки мікропроектів у районі та про підготовку проектів для участі в конкурсі державного фонду регіонального розвитку. Крім того, на нараді було проаналізовано хід проведення в районі чергового призовугромадян на строкову військову службу та залучення жителів районуна військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

До уваги громадськості за ЗМІ!

Дата створення: 11:11 23.11.2016

ЗБІР КОШТІВ НА ЛІКУВАННЯ

Дата створення: 11:02 22.11.2016

Виїзне засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини"

Дата створення: 10:58 16.11.2016

У вівторок, 15 листопада, у Жовкві відбулося Виїзне засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад "Ради Львівщини" під головуванням голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, в якому взяла участь голова районної ради Марія Климочко.

ІІ пленарне засідання ІХ сесії Радехівської районної ради

Дата створення: 12:35 14.11.2016

ІІ пленарне засідання ІХ сесіЇ районної ради 7 скликання відбудеться 17 листопада 2016 року о 10 годині у сесійному залі Радехівської районної ради.

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата створення: 12:23 14.11.2016

Суб’єкт оціночної діяльності –  ФОП Шеремета Ярослав Богданович;

вшануваня 205 річниці з дня народження видатного письменника та громадсько-культурного діяча Маркіяна Шашкевича та 5 річниці з дня відкриття «Музею-садиби імені Маркіяна Шашкевича»

Дата створення: 15:45 09.11.2016

У неділю 6 листопада у с. Нестаничі відбувся захід по вшануванні 205 річниці з дня народження видатного письменника та громадсько-культурного діяча Маркіяна Шашкевича та 5 річниці з дня відкриття  «Музею-садиби імені Маркіяна Шашкевича». У святкуванні взяли участь голова районної ради Марія Климочко, голова райдержадміністрації Тарас Калита, перший заступник голови РДА Ігор Мельник , член ради товариства «Просвіта» Йосип Парубочий і голова товариства «Рідна школа» Петро Сікорський.

шкільний семінар з енергетики та енергозбереження у Радехівському районі

Дата створення: 11:43 09.11.2016

8 листопада 2016 року в Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках проекту ЄС ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ відбувся шкільний семінар з енергетики та енергозбереження у Радехівському районі. В семінарі взяли участь школярі та вчителі місцевої школи, члени громадської організації. Координатор Львівського обласного ресурсного центру громад Ірина Галайко ознайомила слухачів із кращими практиками впровадження заходів з енергоефективності на Львівщині, а також з ефективністю проведення енергоаудиту та заходами по теплозбереженню будівель. Сільський голова Бишівської сільської ради Роман Коцько розповів про шлях, який пройшла громада щоб мати можливість реалізувати проекти на території сільської ради та висловив сподівання, що спільно з громадою вдасться втілити в життя ще багато проектів. Координатор Радехівського районного ресурсного центру громад Олена Венгльовська розповіла про проект Місцевий розвиток орієнтований на громаду на території Радехівського району. Цей проект діє на Радехівщині з 2013 року, за цей час впроваджено 7 проектів та ще один на завершальному етапі. Це проекти різного спрямування: заміна вікон в школах сіл Бишів, Корчин, Сушно, Березівка, реконструкція вуличного освітлення в с.Сморжів та капітальний ремонт будівлі ФАПу в с.Сушно. Заступник директора Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Кубай провела вікторину для школярів по енергозбереженю, переможці були нагороджені цінними подарунками