Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Новини Радехівської районної ради

Дорогі жінки, любі матері, наші берегині! Прийміть найщиріші вітання з чарівним святом 8 Березня.

Дата створення: 16:06 07.03.2017

Дорогі жінки, любі матері, наші берегині! Прийміть найщиріші вітання з чарівним святом 8 Березня. Цього весняного дня, наповненого ароматом квітів і любові, ми вклоняємось Жінці, яка осяває світ своєю чудотворною красою і ніжністю, запалює в серцях кохання, надихає на благородні вчинки, прикрашає життя неповторною гармонією. Прекрасний образ жінки - у серці й долі кожного: відчуттям тепла і ласки ніжних маминих рук, благодаті бабусиної молитви, незабутнім першим коханням, вірністю дружини, довірливими обіймами донечок і онучок. Ви творите життя, наповнюєте його величним змістом, щедро даруєте любов і надію, налаштовуєте на досягнення великих цілей. Ми, чоловіки, безмежно вдячні Вам за ніжність рук і теплоту очей, за доброту і сердечність, за турботу і повсякденну самовіддану працю. Залишайтеся завжди такими добрими і ласкавими, сильними і вразливими, такими відважними і такими тендітними, адже Ви - це найдорожче, що є в нашому житті. Нехай же це свято дарує Вам відчуття справжнього щастя, яскраві радісні події, нові зустрічі з прекрасним! Бажаю Вам квітучого здоров'я, доброго настрою, натхнення та життєвих успіхів. Хай поруч із Вами та у Ваших родинах завжди панують мир, злагода і добробут! Щасливої Вам долі!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ШАХТАРЯМ

Дата створення: 09:45 03.03.2017

2 березня о 12.46 у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті №10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» на горизонті 550 м внаслідок вибуху стався обвал гірської породи . Ця жахлива трагедія забрала життя 8 шахтарів, серед яких були і жителі Радехівського району.

УВАГА

Дата створення: 15:24 02.03.2017

02 березня 2017 року у сесійній залі Радехівської районної ради мало відбутися ІІ пленарне засідання Х сесії районної ради. Зареєструвалися 16 депутатів. 4 депутати були відсутні з поважних причин, а саме: Яремчук Марія ( за сімейними обставинами),   Слободян Роман (  перебуває на службі за контрактом в зоні АТО) , Білик Володимир та Максимець Андрій ( у зв’язку із станом здоров’я) .

Програми заходів з відзначення 202 – ої річниці від дня народження о. Михайла Вербицького та Програми заходів з нагоди 32 – ої річниці трагедії с. Павлокома

Дата створення: 14:40 02.03.2017

Радехівська районна рада та Радехівська РДА просять долучитися депутатів місцевих ради, представників громадськості та усіх бажаючих  до Програми заходів з відзначення 202 – ої річниці від дня народження о. Михайла Вербицького та Програми заходів з нагоди 32 – ої річниці трагедії с. Павлокома  .

засідання комісії з питань бюджету та соціально -економічного розвитку

Дата створення: 14:52 28.02.2017

14 лютого 2017 року відбулося засідання комісії з питань бюджету і соціально – економічного розвитку на якій були зареєстровані депутати Зузак М. Р., Шостак А. П., Огородник О. П., Нижник І. І. Депутат районної ради Шліхта В. В. на як член комісії зробив заяву, що прийматиме участь в роботі комісії , але як депутат районної ради, тобто участі в голосуванні не прийматиме. Було розглянуто ряд важливих Програм, які подали відділи та управління РДА, а також інші установи та організації району.  Було розглянуто виконання Радехівського районного бюджету за 2016 рік. 

Засідання депутатських комісій

Дата створення: 10:20 25.02.2017

В п'ятницю, вдруге було запрошено до роботи депутатів комісії з соціально-гуманітарних питань (освіти, культури, духовного розвитку, медицини, молоді і спорту):на комісії було розглянуто ряд важливих питань, які комісії запропонувала до розгляду на наступних пленарних засіданнях сесії. В роботі комісії взяли участь голова комісії Любов Репитило. Степан Козак, Андрій Семенюк, Галина Білозір. Володимир Білик як член комісії зробив заяву, що прийматиме участь в роботі комісії , але як депутат районної ради, тобто участі в голосуванні не прийматиме. На комісії також були присутні депутати Анатолій Архипчук, Володимир Тарновий. В роботі комісії взяли участь  перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник, та інші працівники структурних підрозділів Радехівської РДА.

«Герої не вмирають! Вічна їм пам'ять!»

Дата створення: 14:37 21.02.2017

У понеділок, 20 лютого, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні біля меморіальної композиції ,відбулось громадське віче. Захід присвятили подвигу учасників Революції Гідності й увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.