Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Новини Радехівської районної ради

вшануваня 205 річниці з дня народження видатного письменника та громадсько-культурного діяча Маркіяна Шашкевича та 5 річниці з дня відкриття «Музею-садиби імені Маркіяна Шашкевича»

Дата створення: 15:45 09.11.2016

У неділю 6 листопада у с. Нестаничі відбувся захід по вшануванні 205 річниці з дня народження видатного письменника та громадсько-культурного діяча Маркіяна Шашкевича та 5 річниці з дня відкриття  «Музею-садиби імені Маркіяна Шашкевича». У святкуванні взяли участь голова районної ради Марія Климочко, голова райдержадміністрації Тарас Калита, перший заступник голови РДА Ігор Мельник , член ради товариства «Просвіта» Йосип Парубочий і голова товариства «Рідна школа» Петро Сікорський.

шкільний семінар з енергетики та енергозбереження у Радехівському районі

Дата створення: 11:43 09.11.2016

8 листопада 2016 року в Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках проекту ЄС ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ відбувся шкільний семінар з енергетики та енергозбереження у Радехівському районі. В семінарі взяли участь школярі та вчителі місцевої школи, члени громадської організації. Координатор Львівського обласного ресурсного центру громад Ірина Галайко ознайомила слухачів із кращими практиками впровадження заходів з енергоефективності на Львівщині, а також з ефективністю проведення енергоаудиту та заходами по теплозбереженню будівель. Сільський голова Бишівської сільської ради Роман Коцько розповів про шлях, який пройшла громада щоб мати можливість реалізувати проекти на території сільської ради та висловив сподівання, що спільно з громадою вдасться втілити в життя ще багато проектів. Координатор Радехівського районного ресурсного центру громад Олена Венгльовська розповіла про проект Місцевий розвиток орієнтований на громаду на території Радехівського району. Цей проект діє на Радехівщині з 2013 року, за цей час впроваджено 7 проектів та ще один на завершальному етапі. Це проекти різного спрямування: заміна вікон в школах сіл Бишів, Корчин, Сушно, Березівка, реконструкція вуличного освітлення в с.Сморжів та капітальний ремонт будівлі ФАПу в с.Сушно. Заступник директора Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Кубай провела вікторину для школярів по енергозбереженю, переможці були нагороджені цінними подарунками

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата створення: 09:55 09.11.2016

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

ЯРМАРОК «ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ГАЛИЧИНИ»

Дата створення: 10:37 08.11.2016

ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ ЗАПРОШУЄМО НА 20 листопада 2016 року о 11.30 в м.Радехові пл. В.Стуса ( Будинок культури, паркетний зал) відбудеться ярмарок «ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ГАЛИЧИНИ», який приурочений Дню працівників сільського господарства. На даному заході будуть реалізовуватись хлібобулочні, молочні та м’ясні вироби, цукор, мед і медівка, крупи, мука, овочі та фрукти, жива риба, насіння сільськогосподарських культур. В програмі ярмарки приготування кулінарних виробів: куліш, шашлик, кукурудза на вогні, а також представлення колективів художньої самодіяльності. ОРГАНІЗАТОРИ відділи РДА: агропромислового комплексу, культури та туризму, РК профспілки працівників АПК

Графік проведення семінарів

Дата створення: 10:34 08.11.2016

КОНКУРСНА РАДА ВИЗНАЧИЛА ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ НА 2017 РІК

Дата створення: 16:29 03.11.2016

У середу, 2 листопада, на засіданні Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку затвердили пріоритети конкурсу, граничну вартість мікропроекту та суму субвенції з обласного бюджету на 2017 рік, а також терміни подання заявок.

Нарада щодо формування районного бюджету на 2017 рік.

Дата створення: 15:45 02.11.2016

22 листопада відбулася нарада, на якій було розглянуто питання щодо формування Участь в нараді взяли голова районної ради Марія Климочко, голова РДА Тарас Калита, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, , Радехівський міський голова Степан Коханчук, депутати районної ради і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було заслухано керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які прозвітували про стан виконання районного бюджету у поточному році, а також висловили свої пропозиції формування проекту бюджету Радехівського району на 2017 рік. Перед присутніми виступив заступник начальника – начальник Радехівського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Олег Сольвар, який надав інформацію по основних показниках і видах податків, які входять в складову бюджету району. Заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації Леся Прус поінформувала присутніх про зміни чинного законодавства, які необхідно враховувати при формуванні проекту бюджету району на наступний рік, а також навела розрахункові показники щодо міжбюджетних трансфертів в розрізі основних галузей району на 2017 рік. Крім того, доповідачі відповіли на поставлені запитання.

Конференція «Формування тверезого способу життя в сім ї та суспільстві»

Дата створення: 14:18 02.11.2016

У п’ятницю 4 листопада 2016 року відбудеться ІІІ науково-практична конференція «Формування тверезого способу життя в сім ї та суспільстві» у Львівському національному медичному університеті ім.. Данила Галицького за адресою : м.Львів , вул.. Шимзерів, 3А, 2-й поверх , актовий зал. Початок реєстрації о 09.00год., відкриття конференції о 10.00 год. Захід проходитиме 4-5 листопада 2016 року. Вхід вільний . Детальна інформація конференції : htt://www.science.tvereza.info.,та за телефоном : 067 2 996 996.

98 річниця проголошення Західно – Української  Народної республіки!

Дата створення: 15:00 01.11.2016

98 річниця проголошення Західно – Української  Народної республіки! У далекому 1918 році, це була рішуча спроба нашого народу  створити на етнічних українських землях колишньої Австро- Угорської імперії власну вільну державу. ЗУНР проіснувала  зовсім недовго, але навіть за такий короткий термін зуміла  підняти національний дух українства та зробити істотний  поштовх на шляху до майбутньої незалежності. Нова влада  прагнула збудувати правову державу, демократичне  суспільство, налагоджувала нормальне функціонування громадсько-політичного життя. Для нас створення Західноукраїнської Народної Республіки має  символічне значення і свідчить про силу духу українців,  волелюбність, прагнення до свободи і бажання жити у своїй  єдиній і соборній національній державі. Недаремно ж 22 січня  1919 року ЗУНР возз’єдналася із Українською Народною  Республікою в єдиній національній державі, реалізувавши  віковічну мрію української нації про незалежність, єдність та  соборність. Українці земель, що входили до складу Австро- Угорської монархії, у листопаді 1918 року довели, що  волелюбність і прагнення до своєї державності є для нас  основоположною цінністю, без якої ми не уявляємо майбутнього  української нації. Тож вітаючи Вас, шановні краяни, з цим значимим національним  святом, дозвольте побажати Вам усім тих почуттів гордості за  нашу націю, що сповідували учасники Листопадового Чину, які  своїм життям довели відданість Україні та національним ідеалам. Будьмо гідними творцями життя у своїх сім‘ях, громаді, державі.  Хай єдність, взаєморозуміння і бажання робити якнайбільше  добрих справ стануть для кожного з нас добровільним  обов‘язком та запорукою процвітання Батьківщини. Слава Україні! Марія Климочко

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням.

Дата створення: 14:59 27.10.2016

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням. Метою даної ініціативи є розвинути на Радехівщині надання якісного та високопрофесійного сервісу саме для вузькоспеціалізованої техніки.