Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Новини Радехівської районної ради

Конференція «Формування тверезого способу життя в сім ї та суспільстві»

Дата створення: 14:18 02.11.2016

У п’ятницю 4 листопада 2016 року відбудеться ІІІ науково-практична конференція «Формування тверезого способу життя в сім ї та суспільстві» у Львівському національному медичному університеті ім.. Данила Галицького за адресою : м.Львів , вул.. Шимзерів, 3А, 2-й поверх , актовий зал. Початок реєстрації о 09.00год., відкриття конференції о 10.00 год. Захід проходитиме 4-5 листопада 2016 року. Вхід вільний . Детальна інформація конференції : htt://www.science.tvereza.info.,та за телефоном : 067 2 996 996.

98 річниця проголошення Західно – Української  Народної республіки!

Дата створення: 15:00 01.11.2016

98 річниця проголошення Західно – Української  Народної республіки! У далекому 1918 році, це була рішуча спроба нашого народу  створити на етнічних українських землях колишньої Австро- Угорської імперії власну вільну державу. ЗУНР проіснувала  зовсім недовго, але навіть за такий короткий термін зуміла  підняти національний дух українства та зробити істотний  поштовх на шляху до майбутньої незалежності. Нова влада  прагнула збудувати правову державу, демократичне  суспільство, налагоджувала нормальне функціонування громадсько-політичного життя. Для нас створення Західноукраїнської Народної Республіки має  символічне значення і свідчить про силу духу українців,  волелюбність, прагнення до свободи і бажання жити у своїй  єдиній і соборній національній державі. Недаремно ж 22 січня  1919 року ЗУНР возз’єдналася із Українською Народною  Республікою в єдиній національній державі, реалізувавши  віковічну мрію української нації про незалежність, єдність та  соборність. Українці земель, що входили до складу Австро- Угорської монархії, у листопаді 1918 року довели, що  волелюбність і прагнення до своєї державності є для нас  основоположною цінністю, без якої ми не уявляємо майбутнього  української нації. Тож вітаючи Вас, шановні краяни, з цим значимим національним  святом, дозвольте побажати Вам усім тих почуттів гордості за  нашу націю, що сповідували учасники Листопадового Чину, які  своїм життям довели відданість Україні та національним ідеалам. Будьмо гідними творцями життя у своїх сім‘ях, громаді, державі.  Хай єдність, взаєморозуміння і бажання робити якнайбільше  добрих справ стануть для кожного з нас добровільним  обов‘язком та запорукою процвітання Батьківщини. Слава Україні! Марія Климочко

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням.

Дата створення: 14:59 27.10.2016

На території Державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» було відкрито спеціалізований магазин із технічнім обладнанням. Метою даної ініціативи є розвинути на Радехівщині надання якісного та високопрофесійного сервісу саме для вузькоспеціалізованої техніки.

Бюро правової допомоги

Дата створення: 10:58 27.10.2016

Бюро правової допомоги – всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад. З 1 веренсня 2016 року і в м. Радехів по вул. Відродження, 7, розпочато діяльність Радехівського бюро правової допомоги Буського МЦ БВПД. У бюро громадянам надають правові консультації, інформацію, роз’яснення, а також забезпечують доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, у випадку належності до визначених законом категорій осіб. За бажанням клієнти мають можливість отримати інформацію з електронних сервісів Міністерства юстиції України. Окрім того, працівники бюро також проводять правопросвітницькі заходи. Важливим аспектом діяльності Радехівського бюро правової допомоги є те , що кожен, хто звернеться - має можливість отримати дані послуги на безкоштовній основі. Контактні дані: 80200, м. Радехів, вул. Відродження, 7, тел.4-10-79, 4-11-73, e-mail:radekhiv@lv.legalaid.gov.ua

Робочий візит інженер-будівельника Проекту ЄС/ПРООН Олега Баранецького

Дата створення: 15:53 21.10.2016

20 жовтня 2016 р. інженер-будівельник Проекту ЄС/ПРООН Олег Баранецький, координатор Львівського обласного ресурсного центру громад Ірина Галайко та голова Радехівської районної ради Марія Климочко відвідали з робочим візитом громади сіл Корчин, Сушно, Бишів та Березівка, де завершується впровадження мікропроектів з вирішення актуальних для громад проблем. Під час візиту відбулись робочі зустрічі з представниками Громадських організацій щодо реалізованих мікропроектів та перевірили якість виконаних ремонтно-будівельних робіт на об'єктах. Голова Березівської сільської ради Степан Шпур вручив подяку від імені ГО «Агенція соціально-економічного розвитку «Злагода» координатору Львівського обласного ресурсного центру громад Ірині Галайко за допомогу в реалізації мікропроекту.

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ ЗДОРОВИЙ ДУХ!

Дата створення: 14:24 20.10.2016

У середу, 19 жовтня, у с. Павлів та с. Стоянів Радехівського району, на території місцевих шкіл, відбулися урочисті відкриття  майданчиків із тренажерним обладнання. Майданчик облаштували в рамках реалізації обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки. Фінансування програми здійснюється консолідовано з обласного та районних бюджетів".

Фахова майстерня на тему “Особливості формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації»

Дата створення: 14:36 19.10.2016

18 жовтня 2016 р. у м. Львові відбулася одноденна “Особливості формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації», в якій взяли участь голова районної ради Марія Климочко, заступник голови районної ради Василь Кутенський та голова комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Микола Зузак.  Тематика зустрічі була визначена актуальними питаннями, що стосуються роботи районних рад, в контексті децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування. Вивчалися нові альтернативні джерела енергії. Також відвідали один із садочків Львова, де ознайомилися з новою системою опалення.

Успішне впровадження «МРГ-3» на Радехівщині

Дата створення: 10:18 18.10.2016

17 жовтня 2016р у приміщенні сесійної зали  районної ради голова Радехівської районної ради Марія Степанівна Климочко і голова райдержадміністрації Тарас Васильович Калита вручили сертифікати про успішне завершення мікропроектів у співпраці з проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ» представникам трьох громадських організацій:  «Агенція розвитку Корчинської сільської ради», «Агенція розвитку Бишівської сільської ради», «Агенція соціально-економічного розвитку «Злагода». Ці три громади вже успішно впровадили мікропроекти: «Енергозберігаючі   заходи  в   школі села  Бишів.  Капітальний ремонт: заміна вікон», «Енергозберігаючі заходи в школі с.Корчин. Капітальний ремонт:  заміна вікон та дверей», «Енергозберігаючі   заходи  в   школі села  Березівка. Капітальний ремонт: заміна вікон та дверей».