Радехівська районна рада
Радехівський район, Львівська область

Новини Радехівської районної ради

засідання координаційної ради з питань учасників АТО

Дата створення: 16:28 06.09.2016

6 вересня в кабінеті голови Радехівської райдержадміністрації Тараса Калити відбулося засідання координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО. На початку наради голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита зазначив, що 14 жовтня ми відзначатимемо День захисника України, а тому необхідно подумати про належне вшанування демобілізованих учасників АТО та про надання допомоги воїнам, які стоять на захисті територіальної цілісності Української незалежної держави. Свої пропозиції щодо організації районних заходів з нагоди Дня захисника України подали голова районної громадської організації «Правий сектор» В.Прокулевич, голова районної громадської організації «Ветерани АТО» В.Грушецький, голова громадського формування «Народна самооборона Радехів» І.Михайлів, голова Радехівської районної ради М.Климочко, керівник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ю.Карплюк та інші. Учасники засідання запропонували оголосити місячник допомоги учасникам АТО, під час якого провести низку благодійних заходів в закладах культури та освіти району з метою збору коштів для лікування поранених учасників АТО та на підтримку Української армії. Також планується провести в районі збір продуктів харчування, які радехівськими волонтерами буде завезено на блокпости в зону проведення АТО. Вислухавши всіх присутніх, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита доручив керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації узгодити подані пропозиції щодо проведення місячника допомоги учасникам антитерористичної операції.

Субсидії по-новому

Дата створення: 12:51 06.09.2016

Призначення субсидій особам, які мають право на пільги Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 №319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги.

НАРАДА

Дата створення: 11:25 06.09.2016

5 вересня у приміщенні сесійної зали відбулася нарада на чолі з головою Радехівської районної ради М. Климочко та головою Радехівської РДА Т. Калитою з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, органами виконавчої влади і правоохоронними органами району, які доповіли про проведену ними роботу за звітний період. Про стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів за вісім місяців поточного року поінформувала заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації Л.Прус. Вона повідомила, що лише в шести сільських радах є незначне недовиконання фінансових зобов’язань. Л.Прус висловила сподівання, що за три квартали всі бюджетні зобов’язання будуть виконані. Про те, як проводиться планування шкільної мережі, оптимізація освітньої галузі району розповіла керівник відділу освіти райдержадміністрації Л. Репетило. Під час заслуховування звіту керівника центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації В.Варави голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита звернув увагу на те, що в місцевих засобах масової інформації необхідно частіше давати інформацію про адміністративні послуги, які надають жителям району спеціалісти ЦНАП Радехівської РДА. Також керівника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ю.Карплюка було зобов’язано через місцеві ЗМІ більш детальніше інформувати населення району про умови надання субсидій за спрощеною системою та разом з іншими соціальними службами району активніше піклуватися про учасників АТО та їх родини. Крім того, начальнику Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області М.Спічаку було доручено провести рейди в районі з метою контролю за рухом скутерів. Заслуховуючи звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади і правоохоронних органів району, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита давав відповідні доручення, що стосувалися дотримання трудової і виконавчої дисципліни. Як акцентував очільник Радехівщини, ми не можемо працювати за старими стереотипами. Необхідно міняти підхід до роботи. Треба працювати так, щоб люди бачили, що районна влада дбає про всіх жителів Радехівщини.

ОГОЛОШЕННЯ (повторно) про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата створення: 16:56 30.08.2016

ОГОЛОШЕННЯ (повторно) про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності територіальних громад Радехівського району, а саме: об’єкт оцінки: цілісний майновий комплекс табору праці та відпочинку «Росинка», що знаходиться за адресою: Львівська область, Радехівський район, село Нивиці, вул. Лісова, 40. Балансоутримувач об’єкта оцінки – Радехівський районний центр дозвілля молоді та дітей. Мета проведення незалежної оцінки об’єкту: визначення ринкової вартості майна з метою подальшого відчуження. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Радехівської районної ради від 28.07.2016 № 83, (далі - Положення), з яким можна ознайомитись на офіційному веб-сайті районної ради http://radehiv.rayrada.org.ua у розділі «Документи. Правова база діяльності районної ради». Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подається за встановленою в додатках 2-4 до Положення формою. Конкурсна документація подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або безпосередньо на адресу: 80200, Львівська область, м. Радехів, пр. Відродження, 3, каб. 12. На конверті необхідно зробити відмітку «на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та назву суб’єкту оціночної діяльності, який подає заяву. Кінцевий термін подання документів на конкурс 12.09.2016 року. Конкурс відбудеться 16.09.2016 року о 9-00 в приміщенні Радехівської районної ради за адресою: каб. № 12, пр. Відродження, 3, м. Радехів, Львівська область. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 41041 або електронною адресою: radekhiv_rayrada@ukr.net

Співчуття

Дата створення: 14:50 30.08.2016

 Радехівська районна рада  висловлює щирі співчуття рідним та близьким Вознюка  Сергія Віталійовича, бійця Збройних Сил України, який воював в зоні  проведення АТО і віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність України. Із сумом та скорботою поділяємо біль непоправної втрати.