Радехівська районна рада

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ XIX сесії

1. Про порядок денний 

2. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

3. Про звіт голови Радехівської районної ради Климочко М.С

4. Про організацію функціонування і діяльності  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Радехівської районної ради Львівської області

5. Затвердження Положення  про конкурсну комісію із розгляду  інвестиційних проектів розвитку малого бізнесу.

6. Про реорганізацію комунальної установи Радехівська центральна районна лікарня  шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство.

7. Про реорганізацію  Лопатинської  районної лікарні у комунальне некомерційне підприємство.

8. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

9. Про хід виконання рішення  УІ сесії Радехівської районної ради №91 від 28.07.2016 року «Про стан боротьби з алкоголізмом та незаконним продажем спиртних напоїв на території Радехівського району».

10. Про хід виконання «Регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Радехівському районі на 2016-2018 роки».

11. Про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Радехівському районі на період 2016-2019 роки».

12.Про хід виконання «Програми енергозбереження у Радехівському районі на 2017-2020 роки».

13. Про «Програму надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Радехівському районі на 2018 рік».

14. Про Програму зайнятості населення Радехівського району на 2018-2020 роки»

15. Про хід виконання рішення ХХІХ сесії Радехівської районної ради №349 від 9 серпня 2013 року «Про функціонування малокомплектних класів у сільських навчальних закладах Радехівського району».

16. Про оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти.

17. Про надання згоди відділу освіти на демонтаж незавершеного будівництва приміщення спортзалу Бабичівської ЗОШ.

18. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Радехівського району першого поверху  нежитлового  будинку по вул.Лесі Українки №8 .

19. Про затвердження рішень конкурсної комісії щодо передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Радехівського району.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Миколаївської сільської ради ( кадастровий номер – 4623983000:04:000:0789).

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Хмільнівської  сільської ради

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території  на території Синьківської сільської ради

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території  Бишівської сільської ради

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території  Бишівської сільської ради

25. Про закріплення депутатів  районної ради за виборчими округами.

 

26. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійснені будівництва, реконструкції,реставрації капітального ремонту об’єктів  за рахунок коштів всіх джерел фінансування в 2018 році.

27. Про підтримку рішення ХУ сесії Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року  №679 «Про встановлення на Львівщині Дня вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння».