Радехівська районна рада

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ XXVII сесії

1. Список реєстрації депутатів

2. Про порядок денний ХХVІІ позачергової сесії Радехівської районної ради  сьомого скликання.

3. Про дострокове припинення повноважень депутата Радехівської районної ради Архипчука А.О. та визнання повноважень  депутата Радехівської районної ради Романини О. Д..

4. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

5.Про передачу  із спільної власності територіальних громад  Радехівського району в комунальну власність Радехівської міської ради установ і закладів.

6. Про внесення змін до «Програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Радехівського району на 2017-2020 роки».

7. .Про внесення зміни до  «Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО Радехівського району у 2019 році».

8. Про внесення змін до Статуту КУ  Інклюзивно - ресурсний центр

9. Про надання дозволу КНП «Радехівська ЦРЛ» на списання з балансу рентгенівського діагностичного комплексу.

10. Про  «Програму профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в Радехівському районі, покращення матеріально-технічного забезпечення Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області на 2019 рік».           

11. Про затвердження рішень конкурсної комісії щодо оренди майна спільної власності територіальних громад району.    

12.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати  при здійснені будівництва, реконструкції,реставрації капітального ремонту об’єктів  за рахунок коштів всіх джерел фінансування у 2019 році.

13.Про  внесення змін до рішення І сесії Радехівської районної ради №10 від 10 грудня 2015 року «Про утворення і обрання постійних комісій Радехівської районної ради».

13.1. Про  внесення змін до рішення І сесії Радехівської районної ради №10 від 10 грудня 2015 року «Про утворення і обрання постійних комісій Радехівської районної ради».