Радехівська районна рада

ПРОЕКТ РІШЕННЯ XХVІІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ від 28.03.2019

1.  Про внесення змін до показників  районного бюджету Радехівського  району на 2019  рік

2.  Про передачу  із спільної власності територіальних громад  Радехівського району в комунальну власність Радехівської міської ради установ і закладів

3.  Про порядок денний ХХVІІ позачергової  сесії Радехівської районної ради.

4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної платипри здійснені будівництва, реконструкції,реставраціїкапітального ремонту об’єктів  за рахунок коштів всіх джерел фінансування у 2019 році.

5.  Про внесення змін до «Програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Радехівського району на 2017-2020 роки».

6.  Про внесення змін до «Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО Радехівського району у 2019 році».

7.  Про дострокове припинення повноважень депутата Радехівської районної ради АО.. та визнання повноважень депутата Радехівської районної ради  Романини О.Д.

8. Про «Програму профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в Радехівському районі, покращення матеріально-технічного забезпечення Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції  у Львівській області на 2019 рік».

9.  Про затвердження рішень конкурсної комісії щодо оренди майна спільної власності територіальних громад району

10.  Про внесення змін до показників  районного бюджету Радехівського  району на 2019  рік ( уточнений)